Filtruj
Cena
  • od
    do
Waluty

 

+ 48 791 165 981 (pn-pt w godz. 9.00-17.00)

biuro@esclusiva.pl


Kolczyki ceramiczne

Metale szlachetne mimo, że olśniewają pochodzeniem i wartością, dają pewne ograniczenie - kolor. Przy długich, gęstych włosach lub ozdobnych fryzurach chcemy by kolczyki wybijały się na ich tle, dodawały urody zadbanej buzi i podkreślały miesiącami wybierane kreacje. Kolczyki ceramiczne poza swoją oryginalnością i bezpretensjonalnym stylem cenimy właśnie za niczym nie skrępowaną paletę odcieni. Sprawdź także kolczyki kolorowe. Paletę, która mieści w sobie nie tylko krzykliwe barwy, ale też te, które towarzystwa cyrkonii się nie boją i nie staną się faux pas nawet przy surowym dress codzie.

Kolczyki z ceramiki

Wszelkie kobiece i domowe dodatki z ceramiki wyrabiane były z pewnością wcześniej niż te ze złota czy srebra. Dlaczego? Otóż kobieta, niezależnie od punktu w historii, pochodzenia, umiejętności i dostępnych materiałów, zawsze wymyśli jak sprawić, by czuła się pięknie i wyjątkowo. Stąd biżuterię wyrabiało się z tego, co wszystko inne, bo było łatwo dostępne. Na początku tylko z drewna, potem z gliny a na końcu z różnych typów i stopów metali. Sięgając do korzeni, naśladując etniczne style i sposoby noszenia biżuterii, oczy od razu powinny uciekać nam na kolczyki z ceramiki, jak również inne wyraziste i te bardziej subtelne akcesoria modowe z tego surowca.

Kolczyki ceramiczne czarne

Często w kolorach, bo tym rządzą nad metalem, bogato zdobione i pstrokate, kolczyki ceramiczne mogą zadowalać również miłośników minimalizmu. Jeśli lubisz złoto sprawdź złote kolczyki. Indiańskie i marokańskie, wielkie ozdoby w uszach dumnych ze swoich tradycji kobiet nie kojarzą się z prostymi formami i jednolitymi kolorami? Za sprawą jubilerów powinny. Odnajdują w ceramice drugą duszę, tą spokojną, wymagającą cierpliwości i uwagi. Kolczyki ceramiczne czarne, oraz ich równie uniwersalna biała wersja, to najlepszy przykład nowoczesnego podejścia do techniki używanej od lat. Kształt łezki także emanuje uniwersalnością, czystym, dobrym stylem dla każdej kobiety znającej swoją wartość tak mocno, że kryje ją za cienką warstwą skromności z dumnym wdziękiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl