🌷Darmowa Dostawa dla Zamówień od 300 zł🌼
Zwroty

Zwroty

1. Naszym klientom zapewniamy bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w terminie 14 dni od daty jej nabycia. Warunkiem zwrotu towaru jest nienaruszona metka wyrobu oraz brak jakichkolwiek uszkodzeń powstałych z winy klienta, a także certyfikaty i wszelkie opakowania, w których klient otrzymał towar.

2. Termin 14 biegnie od dnia objęcia w posiadanie przedmiotu umowy przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Dla zachowania terminu wystarczy, aby przedmiotowe oświadczenie zostało wysłane przez Klienta przed  upływem 14 dni.

3. Aby zwrócić zakupiony produkt, wystarczy poinformować nas o tym w mailu czyli wysłać wiadomość na biuro@esclusiva.pl . Można wykorzystać  Załącznik nr 1 do Regulaminu: Formularz oświadczenia o odstąpieniu od Transakcji (zwrocie Towaru) - pobierz tutaj.

4. Odstępujący od umowy zobowiązany jest zwrócić wydany mu produkt niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym odstąpił od umowy. Produkt należy odesłać na adres

Staviori
Jeleniogórska 16
Poznań 60-179
tel. +48 500 744 070

5. Klient ponosi koszt zwrotu Towaru.  Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

6. Wykonując prawo odstąpienia Klient zobowiązany jest do zwrotu Towaru w stanie niezmienionym – Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prosimy nie odrywać metek i etykiet.

7. Zwrot kwoty należnej Klientowi z tytułu odstąpienia od Transakcji następuje w terminie 3 dni od daty  otrzymania Towaru.

8. Zwrot płatności zostanie dokonany przez For You przy użyciu tego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

9. Uprawnienia opisane w ust. 1 nie dotyczą Klientów, którzy dokonali transakcji w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

10. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 kwietnia 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do przedmiotu, wyprodukowanego według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

 

+ 48 791 165 981 (pn-pt w godz. 9.00-17.00)

biuro@esclusiva.pl


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl