🎁 Biżuteria Włoska 💎 Zawsze Trafiony Prezent 🎁 Darmowa Dostawa od 150 zł🚚
Kolekcja Exclusive
Złota Bransoletka z Zawieszkami
Złota Bransoletka z Zawieszkami
449,00 zł
szt.
Srebrne Kolczyki Ananasy
Srebrne Kolczyki Ananasy
89,90 zł
szt.
Zwroty

Zwroty

1. Naszym klientom zapewniamy bezwarunkową możliwość zwrotu lub wymiany zakupionej biżuterii w terminie 14 dni od daty jej nabycia. Warunkiem zwrotu towaru jest nienaruszona metka wyrobu oraz brak jakichkolwiek uszkodzeń powstałych z winy klienta, a także certyfikaty i wszelkie opakowania, w których klient otrzymał towar.

2. Termin 14 biegnie od dnia objęcia w posiadanie przedmiotu umowy przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Dla zachowania terminu wystarczy, aby przedmiotowe oświadczenie zostało wysłane przez Klienta przed  upływem 14 dni.

3. Odstąpienie od umowy następuje na skutek złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Transakcji. Wystarczy poinformować nas o tym w mailu czyli wysłać wiadomość na biuro@esclusiva.pl Można wykorzystać  Załącznik nr 1 do Regulaminu: Formularz oświadczenia o odstąpieniu od Transakcji (zwrocie Towaru) - pobierz tutaj.

4. Odstępujący od umowy zobowiązany jest zwrócić wydany mu produkt niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni, licząc od dnia, w którym odstąpił od umowy. Produkt należy odesłać na adres For You Dominika Smolnik-Wasielewska, ul. Piekary 33, 87-100 Toruń.

5. Konsument ponosi koszt zwrotu Towaru.

6. Wykonując prawo odstąpienia Klient zobowiązany jest do zwrotu Towaru w stanie niezmienionym – Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Prosimy nie odrywać metek i etykiet.

7. Zwrot kwoty należnej Klientowi z tytułu odstąpienia od Transakcji następuje w terminie 3 dni od daty  otrzymania Towaru.

8. Klient otrzymuje zwrot należnej mu kwoty na rachunek bankowy wskazany w oświadczeniu, o którym mowa w ust. 3. Uprawnienia opisane w ust. 1 nie dotyczą Klientów, którzy dokonali Transakcji w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

9. Zwrot płatności zostanie dokonany przez For You przy użyciu tego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

10. Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 kwietnia 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do przedmiotu, wyprodukowanego według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

 

+ 48 791 165 981 (pn-pt w godz. 9.00-17.00)

biuro@esclusiva.pl


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl