Powitaj jesień w nowej biżuterii Odbierz 15% rabatu Kod: zlotajesien2018
Czas i koszty dostawy


I. Warunki ogólne realizacji dostawy

1. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i starannie zapakowane.
2.
Ponosimy odpowiedzialność za dostarczenie do klienta towaru w stanie idealnym. Wraz z potwierdzeniem nadania przesyłki otrzymują Państwo na maila numer nadania, dzięki któremu możecie śledzić swoją paczkę.
W razie zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki wysyłamy ponownie do klienta nową paczkę.
3. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie ich Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez przesłanie elektronicznej faktury VAT.
4. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

II. Czas dostawy

1. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony towar dotarł do klienta w jak najszybszym czasie, dlatego jeśli tylko to możliwe zamówienia realizowane są od razu.
2. Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
3. Czas skompletowania i przygotowania zamówienia do wysyłki wynosi maksymalnie 48 h, jakkolwiek staramy się, aby czas ten był skrócony 24 h w dni robocze. Termin biegnie od dnia otrzymania przez For You potwierdzenia poprawnego wykonania płatności. Termin ten nie dotyczy biżuterii dostępnej na zamówienie 1 tydzień, biżuterii wykonywanej na zamówienie (ok. 4 tygodnie) oraz niestandardowych rozmiarów pierścionków. (W tym przypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji).
5. Kolejne 2 dni robocze przeznaczone są na dostarczenie przesyłki przez przewoźnika do miejsca wskazanego przez Klienta w zamówieniu.

III. Koszt dostawy

1.Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską, za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A.
2.Szczegółowe koszty dostawy towaru zamówionego za pośrednictwem Sklepu internetowego do miejsca wskazanego przez Klienta są odpłatne na zasadach określonych poniżej. Koszty te są każdorazowo podawane na stronie internetowej Sklepu internetowego w trakcie składania zamówienia,  i uwzględniane są w całkowitej wartości zamówienia.

Odbiór osobisty – showroom Grębocin - 0.00 PLN
Kurier Pocztex 24 godziny ubezpieczony:
 - Zamówienie o wartości do 300zł przy płatności przelewem na konto - koszt 15zl
 - Zamówienie o wartości powyżej 300zł przy płatności przelewem na konto – gratis

3. Istnieje możliwość odbioru osobistego w naszym showroomie przy  ul. Spółdzielczej, nr 8 lok B4, Grębocin, 87-162,  Lubicz Górny. Prosimy o wcześniejszy kontakt email lub telefoniczny.

 

 
 

 

KONTAKT:

+ 48 791 165 981

(Pn.-sb. w godz. 9.00-18.00)


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl