Staviori KBD1175 Staviori KBD1175
Producent: Staviori
Cena: 15 985,49 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD1714 Staviori KBD1714
Producent: Staviori
Cena: 3 553,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3828 Staviori KBD3828
Producent: Staviori
Cena: 5 623,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3829 Staviori KBD3829
Producent: Staviori
Cena: 5 428,49 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3830 Staviori KBD3830
Producent: Staviori
Cena: 5 692,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3831 Staviori KBD3831
Producent: Staviori
Cena: 6 589,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3832 Staviori KBD3832
Producent: Staviori
Cena: 6 175,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3833 Staviori KBD3833
Producent: Staviori
Cena: 5 738,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3834 Staviori KBD3834
Producent: Staviori
Cena: 1 811,49 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3835 Staviori KBD3835
Producent: Staviori
Cena: 2 041,49 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3836 Staviori KBD3836
Producent: Staviori
Cena: 2 075,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3843 Staviori KBD3843
Producent: Staviori
Cena: 3 059,49 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3844 Staviori KBD3844
Producent: Staviori
Cena: 3 001,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD3845 Staviori KBD3845
Producent: Staviori
Cena: 3 001,99 zł
szt.
zobacz więcej
Staviori KBD4759 Staviori KBD4759
Producent: Staviori
Cena: 7 820,49 zł
szt.
zobacz więcej
Waluty

 

+ 48 791 165 981 (pn-pt w godz. 9.00-17.00)

biuro@esclusiva.pl


Kolczyki kółka

Dokonując wyboru odpowiedniej dla nas lub dla naszych bliskich biżuterii, zwracamy  uwagę nie tylko na tak oczywiste kwestie jak materiał, z którego została wykonana, czy z ilu dodatkowych kamieni ozdobnych się składa, ale nasz wybór w dużej mierze podyktowany jest przesłaniem, to znaczy symboliką danej biżuterii. Chcemy nosić to, co ma jakieś znaczenie. W ten sposób mała i z pozoru niepozorna ozdoba może stać się prawdziwym i nieocenionym talizmanem. Wsparciem w trudnych chwilach a także wywołać uśmiech na twarzy w każdy pochmurny dzień. Symbolika kolczyków może być ukryta zarówno w ich kształcie jak również kryć się w samym rodzaju, wybranych przez nas kamieni szlachetnych. To swego rodzaju informacja, którą w sposób niewerbalny przesyłamy światu i bliskiemu otoczeniu. Kolczyki kółka w swym znaczeniu podobne są do kolczyków kulek. Koło symbolizuje miniony i upływający czas (mówi się przecież, że coś zatoczyło swe koło). Jednocześnie to także symbol odnowy i odrodzenia. Jak mawiała główna bohaterka Alicji w Krainie Czarów, z czasem wystarczy mieć dostatecznie dobre stosunki, wtedy on jest w stanie zrobić dla nas wszystko. W bogatej ofercie sklepu  Esclusiva.pl każda dziewczyna i kobieta znajdzie odpowiednie dla siebie kolczyki w kształcie kółek.

Kolczyki kółka srebrne

Srebrne kolczyki w kształcie kółek to idealny wybór dla pań ceniących sobie dyskretną elegancję połączoną z nutką nowoczesności. W sklepie Esclusiva.pl dostępny jest szeroki wybór srebrnych kolczyków w kształcie kółek – różnorodne wzory, modele długie jak i krótsze, ozdobione szlachetnymi kamieniami lub cechujące się jedynie czystą formą. Wszystkie próby 0,925.

Kolczyki kółka złote

Wśród modeli złotych kolczyków w kształcie kółek dostępnych na stronie Esclusiva.pl dosyć popularnym motywem są kółka przypominające obrączki ślubne. Co jak co, ale to właśnie biżuteria o okrągłym kształcie najbardziej odpowiada symbolowi wieczności i nieśmiertelności.  Nie bez przyczyny zatem okrągłe są obrączki. Jeśli szukasz innego ciekawego motywu, sprawdź kolczyki nutki. Z kolei przypominające je kolczyki to dobry wybór, gdy chcemy zakomunikować danej osobie, że chcemy aby łącząca nas z nią więź była czymś trwałym. Wśród złotych kolczyków kółek znajdują się także te wysadzane cyrkoniami, diamentami, szafirami, rubinami lub będące splotem dwóch kolorów złota.

Kolczyki kółka srebrne małe

Srebrne, małe kolczyki w kształcie kółek to wygodna i lekka ozdoba. Idealna zarówno dla dziewczynek jak i kobiet w każdym wieku. W ofercie sklepu Esclusiva.pl dostępne są modele: wysadzane cyrkoniami oraz rubinem, rubin swą nazwę zawdzięcza żywemu, czerwonemu kolorowi. Dawniej kojarzony był z płomiennym żywiołem ognia, symbolizował odwagę i miłość a także cierpienie. Obecnie rubin uważa się za symbol sił witalnych, radości życia, młodości oraz stałości uczuć.

Kolczyki kółka złote małe

Małe, złote kolczyki w kształcie kółek będą doskonale komponować się z innymi elementami biżuterii, wykonanymi z tego samego kruszcu. To złota zasada, której starajmy się nie łamać! W przypadku bardziej wytwornych kolczyków postawmy na skromniejsze dodatkowe elementy biżuterii. Jeżeli z kolei kolczyki są proste, wtedy możemy pokusić się o jakąś bardziej wyszukaną bransoletę lub naszyjnik a nawet założyć na rękę kilka sztuk bransoletek tego samego rodzaju. Z dostępnych na stronie Esclusiva.pl złotych kolczyków  w kształcie kółek można wybierać zarówno w tych prostych w swej formie jak również wysadzanych ozdobnymi lub szlachetnymi kamieniami. Dostępne są zarówno modele wykonane z klasycznego, żółtego złota, kolczyki będące fuzją białego i żółtego złota oraz delikatne i eleganckie ozdoby wykonane wyłącznie z białego złota. Wśród szlachetnych kamieni, którymi wysadzone zostały kolczyki można zauważyć zarówno ten ''niezniszczalny'' i najcenniejszy, czysty w swej formie, oznaczający wierność, trwałość i brak obłudy – diament. Niemniej cennym kamieniem jubilerskim jest również szmaragd, jego przepiękna barwa odpręża i koi nerwy. Niebiański ze względu na swój kolor szmaragd od zawsze symbolizował czystość, mądrość i nieśmiertelność.

Kolczyki kółka srebrne z cyrkoniami

Kobiety i dziewczęta na całym świecie pokochały cyrkonie za ich oczywisty blask, który przywodzi na myśl lśnienie pochodzące od diamentów. Wszak to po prostu tańsza forma brylantów. Inne kolczyki zdobione cyrkoniami to kolczyki z markazytami. Klejnoty te doskonale jednak podkreślają wyczucie stylu oraz elegancję każdej kobiety oraz dziewczyny.  W ofercie sklepu Esclusiva.pl dostępne są zarówno srebrne kolczyki kółka przyozdobione klasycznymi, białymi cyrkoniami jak również złote kolczyki kółka wysadza cyrkoniami białymi oraz różowymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl