🌷Darmowa Dostawa dla Zamówień od 300 zł🌼
Kolczyki złote z brylantem Kolczyki złote z brylantem
Producent: Staviori
Cena:

2 009,99 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki z brylantem Kolczyki z brylantem
Producent: Staviori
Cena:

2 041,99 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki brylanty złote KZD5653 Kolczyki brylanty złote KZD5653
Producent: Staviori
Cena:

1 059,99 zł

zobacz więcej
Kolczyki z brylantem - żółte złoto Kolczyki z brylantem - żółte złoto
Producent: Staviori
Cena:

3 641,99 zł

szt.
zobacz więcej
Złote Kolczyki Czarne i Białe Brylanty  KBD1909 Złote Kolczyki Czarne i Białe Brylanty KBD1909
Producent: Staviori
Cena:

1 195,08 zł

zobacz więcej
Kolczyki z różowego złota  brylanty Kolczyki z różowego złota brylanty
Producent: Staviori
Cena:

1 859,99 zł

szt.
zobacz więcej
Kolczyki Brylanty Złote KXD4897 Kolczyki Brylanty Złote KXD4897
Producent: Staviori
Cena:

4 415,99 zł

szt.
zobacz więcej
Waluty

 

+ 48 791 165 981 (pn-pt w godz. 9.00-17.00)

biuro@esclusiva.pl


Kolczyki z brylantem to definicja ponadczasowej elegancji oraz wyrafinowanego stylu. Kolczyki zdobią jedne z najbardziej ekskluzywnych kamieni czyli brylanty lub czarne diamenty. W pierwszym wypadku mamy do czynienia z diamentem o okrągłej formie z pełnym szlifem. Jeżeli zaś chodzi o karbonado, to kamień tak ekskluzywny, że wielu zastanawia się, czy w ogóle istnieje. Czarny diament występuje w osadach aluwialnych w Brazylii i Republice Środkowoafrykańskiej. Ten niezwykły kamień jest jednym z najbardziej oryginalnych zdobień na świecie znanych w jubilerstwie.

 Kolczyki z brylantem - jaka cena?

Koszt biżuterii wykonanej z najwyższej próby metali oraz kruszców szlachetnych oscyluje dość wysoko. Nie mniej cena pozostaje, jak najbardziej, adekwatna do oferowanego produktu. W zależności od barwy, rodzaju, kształtu i wielkości brylantu, jak również zawartości złota – ceny kolczyków z brylantem wahają się od kilkuset, do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Nie należy jednak zniechęcać się wysokością ceny zakupu tego rodzaju biżuterii, wręcz przeciwnie.

Rzadko kiedy zdajemy sobie sprawę, że pozyskiwanie oryginalnych, najznakomitszych i najbardziej naturalnych kruszców szlachetnych generuje ogromne koszty. Ich sprowadzenie, oprawa, szlif, kształtowanie, a także późniejsze przeistoczenie w kolczyk jest niezwykle pracochłonnym procesem. Dlatego inwestycja w kolczyki z brylantem pozostaje bez wątpienia długoterminowa i niezwykle udana.

Pamiętaj, że wartość produktów luksusowych nie maleje wraz z upływem czasu – lecz niebagatelnie wzrasta. Kolczyki z brylantem, które znajdują się w ofercie Esclusiva.pl, posiadają certyfikaty jakości oraz oryginalności składu produktu. Czas oczekiwania na realizację zamówienia waha się od 1 do 4 tygodni. 

Kolczyki z brylantami

Można powiedzieć, że złote kolczyki z brylantami stanowią ucieleśnienie wszystkich pragnień i oczekiwań – wyrażają one bowiem więcej niż tysiąc słów. Biżuteria powstaje na zamówienie. Ich barwa, kształt, wielkość, próba oraz gramatura, zależą od indywidualnych preferencji, potrzeb, oczekiwań, pożądanych symboli, a także okazji i przeznaczenia.

W czasach, kiedy dostępność produktów jest tak różnorodna, wiele kobiet nosi to samo. Kolczyki z brylantami posiadają miano przywileju, danego tylko nielicznym. Nie są one czymś powszechnym, dzięki nim zatem pozostaniesz wyjątkowa.

W asortymencie sklepu Esclusiva.pl znajdziesz najznakomitsze złote kolczyki z brylantem, na każdą okazję. Mowa, między innymi, o biżuterii wykonanej z żółtego, różowego i białego złota, na wzór brylantowego szlifu, posiadającej barwy: H-J, G, H, G-H, a także czystość: SI 1-l1, SI1, czy też l1. Nie ulega wątpliwości, że tego rodzaju (minimalistyczna) biżuteria, zdecydowanie skradnie show oraz serca – każdej uroczystości, wieczornego wyjścia lub ważnej okazji.

Kolczyki brylanty

Istnieje na świecie biżuteria absolutnie niepowtarzalna, którą mamy możliwość obserwować niezwykle rzadko, o ile w ogóle. Pozostaje ona jedyna w swoim rodzaju, nieskazitelnie piękna – idealna pod każdym względem. Mowa, rzecz jasna, o kolczykach z brylantami o masie 0,90 ct. Bez wątpienia produkt ten pozostaje najpełniejszym spełnieniem snów i realizacją wszystkich pragnień każdej kobiety. Każda z nas, bez wyjątku, chciałaby czuć się, wyglądać i mieć na sobie brylant, o takiej wartości, klasie oraz próbie. Blask tego kruszcu nigdy nie przemija, jest wieczny. Perfekcyjne wykonanie oraz najznakomitsze dopracowanie detali sprawia wrażenie niekończącej się bajki.

W naszym sklepie dostępne są kolczyki z kamieniami szlachetnymi tj. szmaragdy, szafiry. Biżuteria ta, będzie najpiękniejszym wyrazem uczucia, przywiązania, oddania, wierności. Warto dodać, że taka biżuteria, sama w sobie, dodaje poczucia pewności siebie, ugruntowuje poczucie własnej wartości oraz sprawia, że przez życie kroczymy dumnie, pewnie, z podniesioną głową.  

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl