🔔Przerwa Wakacyjna w dniach w dniach 5.07 do 21.07🏖️
Złoty łańcuszek LZG6050 Złoty łańcuszek LZG6050
Producent: Staviori
Cena:

654,44 zł

szt.
zobacz więcej
Srebrny łańcuszek LSX6032 Srebrny łańcuszek LSX6032
Producent: Staviori
Cena:

313,97 zł

szt.
zobacz więcej
Srebrny Łańcuszek LSX6019 Srebrny Łańcuszek LSX6019
Producent: Staviori
Cena:

348,42 zł

szt.
zobacz więcej
Srebrny Łańcuszek  LBX5855 Srebrny Łańcuszek LBX5855
Producent: Staviori
Cena:

897,54 zł

szt.
zobacz więcej
Staviori LDX1510 Staviori LDX1510
Producent: Staviori
Cena:

65,46 zł

szt.
zobacz więcej
Staviori LBX5277 Staviori LBX5277
Producent: Staviori
Cena:

515,19 zł

szt.
zobacz więcej
Staviori LDX0012 Staviori LDX0012
Producent: Staviori
Cena:

49,32 zł

szt.
zobacz więcej
Staviori LDX0070 Staviori LDX0070
Producent: Staviori
Cena:

84,14 zł

szt.
zobacz więcej
Kolekcja Exclusive
Waluty

 

+ 48 791 165 981 (pn-pt w godz. 9.00-17.00)

biuro@esclusiva.pl


Łańcuszki

Łańcuszki są jednymi z chętniej wybieranych rodzajów biżuterii z wielu powodów. Przede wszystkim wynika to z faktu, że dają wiele możliwości noszenia. Poznaj ofertę łańcuszków dostępnych na naszej stronie i wybierz model odpowiedni dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby.

Damskie i męskie łańcuszki złote i srebrne

Łańcuszki damskie od męskich różnią się między sobą głównie splotem i jego grubością. Zarówno modele srebrne, jak i złote cieszą się w tym wypadku dużą popularnością. Mężczyźni dużo chętniej decydują się na grubsze modele, kobiety chętniej wybierają delikatne. W dużej mierze wynika to głównie z faktu samej budowy ciała. Mężczyźni o szerokich barkach decydują się na szersze modele, które po prostu będą widoczne oraz podkreślą posturę ciała. Kobiety o wąskich ramionach i smukłej szyi chętnie wybiorą wąskie łańcuszki. Zarówno modele złote, jak i srebrne bardzo często noszone są samodzielnie, szczególnie wtedy, kiedy mają służyć jako codzienna biżuteria. Ewentualne zawieszki wybierane są najczęściej w formie medalików lub niewielkich wisiorków. Codzienna biżuteria jest bowiem najbardziej uniwersalna, jeżeli pozostaje subtelna. Jeżeli zaś chodzi o sploty, wśród mężczyzn największą popularnością cieszą się modele typu pancerka dmuchana. Dostępne są one w różnych szerokościach i dostępne są w wersji wykonanej zarówno ze złota, jak i ze srebra. Przy wyborze odpowiedniego łańcuszka istotny jest nie tylko rodzaj splotu i jego szerokość, ale również kruszec. W przypadku srebra jest to biżuteria o próbie 925, natomiast w przypadku złota mamy do wyboru kilka możliwości, które znacząco różnią się między sobą zarówno ceną, jak i trwałością. Najtańsza to 333, która zawiera w sobie najmniej szlachetnego kruszcu. Złoto w tym wypadku zachowa swój blask, jeżeli będzie często noszone. Najczęściej wybieraną próbą jest 585, która ma zdecydowanie więcej kruszcu i może być zakładana nawet okazjonalnie, a i tak nie utraci swojego blasku.

Delikatne łańcuszki dla kobiet

Wybierając delikatny łańcuszek dla kobiety, możemy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim będzie to jego szerokość i długość dopasowana do sylwetki. Należy bowiem pamiętać, że łańcuszek prezentuje się subtelnie, wtedy kiedy jest idealnie dopasowany do budowy ciała. W przypadku niektórych kobiet będą to krótkie modele o średnicy 2 mm, a w przypadku innych długie, 1 mm. Delikatne łańcuszki mogą być również uzupełnione o gładkie zawieszki, które dodatkową podkreślą wyjątkowość kobiety.


 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl